Menu strony

Twardość zbiornika.

Producenci przekazują ogromną gamę zbiorników, zacząwszy od zbiorników magazynowych cieczy dla przemysłu spożywczego, poprzez zasobniki technologiczne wyposażone w systemy grzania lub chłodzenia, mieszarki, skończywszy na pojemnikach do transportu.


Zbiorniki ciśnieniowe w stosunki do wymogów zdołają być wykonywane są ze stali węglowej w standardzie pokrywane farbą. Przy aplikacjach zasobników ciśnieniowych mój link w przemyśle spożywczym wykonuje się zasobnik albo ze stali nierdzewnej co jest dość kosztowne, lub zasobnik ze stali węglowej. Pojemnik ciśnieniowy maluje się od środka osobliwą warstewką farby specjalnej, jaka posiada właściwe parametry, by spełniać odpowiednie warunki w miejscu przeznaczenia. pojemniki ciśnieniowe w połączeniu z pompami hydroforowymi, albo głębinowymi stanowią zestawy hydroforowe służące do zasilania w wodę budynków jednorodzinnych i domków letniskowych, domostw rolnych i ogrodniczych.

sprawdź stronę HML Nosewicz


Zbiorniki magazynowe o wielkiej objętości tak jak poziome jak i pionowe są zaopatrzone w dodatkowy otwór technologiczny. Można go spożytkować do zamontowania manometru, który będzie mierzył ciśnienie cieczy w zbiorniku. Przepust ten znajduje się po przeciwnej stronie otworu wlotowego. Przed zapełnieniem zasobnika wodą trzeba otwór ten zaślepić należytym korkiem, ewentualnie wkręcić manometr (na tej stronie).
1 2
Do góry