Menu strony

Cechy kancelarii prawa gospodarczego

Praktyka Kancelarii w prawie komercyjnym opiera się m.in. na wieloletniej kooperacji z organami spółek.


Wspólnicy Kancelarii mają ugruntowaną wprawę w kompleksowym przygotowaniu dokumentacji nieodzownej do zaistnienia jak też aktywności spółek (organizowanie zgromadzeń, sporządzanie stosownych orzeczeń organów spółek a także regulaminów organizacyjnych).


Kancelaria Prawa Gospodarczego Marek Wiński


Więcej treści

Warszawa a oferty doradztwa podatkowego

podatek dochodowy
Tak szczególnie cenionego na rynku fachowca jak doradca podatkowy Warszawa rekomenduje zaciekawionym osobom już od ręki. Doświadczeni profesjonaliści zdobywali swą dużą dziś wiedzę na różnych polach tematycznych, więc są w stu procentach kompetentni w poszczególnych przypadkach. Doradzanie w tym temacie jest dla nich codziennością, której nie należy wówczas mylić z rutyną. Możliwości są nieograniczone, wystarczy zgłosić się do danej osoby, by wybrać w niedługim czasie perfekcyjną opcję dla siebie.


W ramach pomocy prawnej dla spółek Prawnicy Kancelarii rozwiązują komplikacje prawne podmiotu tak owe wewnętrzne, związane z pracownikami jak też związkami zawodowymi, jak także te zewnętrzne, z jakimi styka się przedsiębiorstwo w powszedniej działalności (http://winski.pl/nowe-technologie-prawo-it.html). Są to kwestie sądowe z obszaru umów, prawa konkurencji, zadośćuczynień, ubezpieczeń, umowy IT itp. W zakres działań Kancelarii prawa gospodarczego wchodzą sprawy podatkowe zawierające zagadnienia powiązane z działaniem osób prawnych. Współpracownicy Kancelarii świadczą usługi związane z kreowaniem, opiniowaniem a także pertraktowaniem umów i rozstrzygają problemy związane z niewykonaniem bądź nienależytym wykonaniem umów w obrocie cywilno-prawnym.


Kancelaria prawa gospodarczego świadczy usługi w zakresie zabezpieczania umów jak też wierzytelności, jak także trudni się windykacją długów (http://winski.pl/). Praktyka i wiedza pozwalają radcom prawnym tworzącym Kancelarię na oferowanie rozwiązań zmierzających do osiągnięcia przewidzianego przez osoby zarządzające przedsiębiorstwem celu, bez wystawiania podmiotu na uszczerbki.
1 2
Do góry